Vinařství Kovacs

 

 Vinařství Kovacs Novosedly

Poskytujeme množstevní slevy a servis.

Vína dodáváme do restaurací, vinoték, firem a privátním zákazníkům.

Nabídka vín Vinarstvi Kovacs v e-shopu.

Obchodní zastoupení Vinařství Kovacs pro Prahu a východní čechy
Za podmínek Vinařství Kovacs zásobujeme : restaurace, vinotéky, firmy a privátní klientelu.

Naše prezentace na stránkách Vinařství KOVACS :

Filozofie firmy

Jsme střední vinařskou firmou. Produkujeme 250 tisíc láhví vína ročně a větší množství vína vyrábět nechceme.
Vinici i vínu věnujeme velmi mnoho času, musíme naslouchat a být po ruce, když je  potřeba. Jedna velká, námi ctěná pravda našeho oboru, je, že méně znamená více. Kdyby bylo vinohradů či vyráběného vína přespříliš, mohla by právě z nedostatku času vznikat spousta chyb a to si nemůžeme dovolit. Jde nám o Vaši spokojenost, spoléháte na naši dovednost, schopnost, odbornost, pečlivý přístup a profesionalitu. To je pro nás zavazující, to je náš úkol, který chceme plnit.

Terroair, jednoznačné určení místa původu našeho hroznu a jeho nezaměnitelná originalita, to Vám nabízíme. Každým rokem velmi bedlivě sledujeme naše vinice, vliv klimatu, půdy a ostatních faktorů na hrozen, na hrozen, který nám dává naše krásná vína jednoznačně spojované s vinicí. To je záruka pro Vaše příjemné zážitky s vínem, to je záruka pro budoucnost Vinařství Kovacs.

Hrozen a z něj získaný mošt nesmíme jakkoliv uměle doslazovat. Pouze přírodní a přirozená cukernatost je jednou z našich zásad. Jedině tak můžeme tvořit víno, které je nám a  našemu zdraví prospěšné, nabídne nám svůj nezaměnitelný, originální výraz.

Filozofii naší firmy nelze vyjádřit jedním slovem. Definujme náš pohled na vinici a pěstování hroznu, názor na výrobu vín a způsob, jak nabízíme víno našim zákazníkům.

Vinice
Láska, cit, porozumění, pokora k přírodě, úcta k práci těch, kteří ve vinici pracují a pečují o ni.

Sklep
Zkušenost, odpovědnost, preciznost, kvalitní technologie, umění malovat, tvořit víno, nepokazit a nepromrhat dar, který nám příroda poskytla.

Obchod vínem
Naslouchat přání, realizovat představu, nabízet službu, garantovat profesionalitu.

Miroslav Kovács

Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI