Vinařství Vinofol

 

Vinofol vinařství Novosedly

Poskytujeme množstevní slevy a servis. 

Nabídka vín Vinařství Vinofol v e-shopu.

Filozofie firmy

Vinařství Novosedly Vinofol je společnost s jasnou strategií, která
sází na progresivní metody, moderní technologie, ale uznává i letité tradice výroby vína…

Byla založena v roce 1992 bratry P+R Foltýnovými, z čehož je také odvozen název společnosti. Nachází se v obci Novosedly, která je čtvrtou největší vinařskou obcí na Moravě. V současné době obhospodařuje 80 ha vinic, které se nachází v Mikulovské vinařské podoblasti v katastrech pěti prestižních vinařských obcích: Pavlov, Novosedly, Mikulov, Drnholec a Nový Přerov.

Základním předpokladem k dosažení pestrých, originálních a kvalitních vín je vlastnictví vhodných poloh vinic, optimální výběr odrůdy pro danou oblast, různorodá půdní skladba a příznivé klimatické podmínky. Ke zvýšení jakosti je veškerá úroda redukována s cílem dosáhnout ideální vyzrálosti a přírodní cukernatosti, což je naší devízou.

Pečlivě vybrané a sklizené hrozny jsou šetrně zpracovávány. Všechna naše vína jsou vyráběna moderní technologií řízeného kvašení. Spojení této progresivní metody s kreativním uměním enologa nám umožňuje vyrábět širokou škálu kvalitních moravských vín výrazných ovocných vůní a chutí.

Naší prioritou je i nadále využívat nejnovější poznatky v moderních technologiích a zachovávat ve vínech přirozený moravský charakter.

 

Obchodní zastoupení Vinařství Vinofol.
Za podmínek Vinařství Vinofol zásobujeme :
restaurace, vinotéky, firmy a privátní klientelu.

Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI